Відкриті уроки

 Відкритий урок  на тему''My Native Land Ukraine".


                

Конспект уроку
з англійської мови на тему”Ukraine”
5 клас.





Учитель англійської мови
Слобідської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів:
Волощук Тетяна Яківна




                                       



Конспект№ 1
Тема: Україна.
Мета: Продовжити формувати в учнів навички діалогічного мовлення за     темою.
Навчити розповідати про свою Батьківщину.
Практикувати учнів у письмі.
Удосконалювати техніку читання.
Навчити логічно будувати свою розповідь та висловлювати свою точку    зору.
Ознайомити учнів з деякими фактами про Україну.
Виховувати любов до рідної землі.
Тип уроку: формування комунікативної компетенції, систематизація вивчених знань.
Обладнання:підручник,робочий зошит та карта України.
                                                        Хід уроку
І.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1)Привітання.
T:Good morning,pupils. How are you today?
Ps:Good morning,teacher.We’re fine thanks,and you?
T:I’m fine, too.Thank you!It’s nice to see you!
Ps:It’s nice to see you,too.
2)Повідомлення теми та мети уроку
T:Today, we are starting a new topic.The topic of our lesson is Ukraine.You’ll leran a lot of interesting facts about our country and revise about indefinite and definite articles(a,an and the)
4) Уведення в іншомовну атмосферу
    Учитель звертає увагу учнів на дошку,де записаний вірш
T:Pupils,look at the board and let’s read this poem.
                           My native land, the land of wonders,
                           Of autumn rains and summer thunders.
                           The greenest hills and magic lakes.
                           The tender breeze,romantic dales.
                           Amazing land-my dear Ukraine!!!
Учні читають вірш хором за вчителем,а потім декілька учнів читають його самостійно.
ІІ. Основна частина уроку
1)Уведення нових ЛО, їх активізація в мовленні учнів.
1.     Заповнити на ст.102-Information File
Вчитель ознайомлює учнів з новою лексикою,записує незнайомі слова на дошці.
·        Ukraine-Ukrainians
·        population
·        Ethnic groups
·        percent=%
·        Russian
·        an area
·        603,700 km2-six hundred and three thousand seven hundred square kilometres
·        a capital
·        currency
·        hryvnia(UAH)
·        official language
·        government
·        a republic with a president
Учитель пояснює як правильно читати інформаційний файл.Після цього,учні хором повторюють за вчителем і записують слова у свої словники.
2.Розвиток умінь діалогічного мовлення.
Вчитель роздає карточки,за допомогою яких учні відповідають на запитання.

1)What is the name of our country?
2)What is the population of Ukraine?
3)What ethnic groups are there in Ukraine?
4)What is the area of Ukraine?
5)What is the capital of Ukraine?
6)What currency is there in Ukraine?
7)What official language is in Ukraine?
8)What government is in Ukraine
3.Фізична та мовленнєва розминка.
                Song ”Head and Shoulders”
  Head and shoulders, knees and toes, knees and toes,
  Head and shoulders, knees and toes, knees and toes,
  And eyes and ears and mouth and nose,
  Head and shoulders, knees and toes, knees and toes.

4.Письмо
      Вживання неозначеног та означеного артиклів(повторення)
      Виконати  вправу з підручника :ст.103,впр. 4

ІІІ. Заключна частина уроку
     1.Домашнє завдання:
      Робочий зошит: ст.78,впр.1;ст.79,впр.4
      2.Підведення підсумків
T:Today you’ve learnt some general facts about our country.At home try to make the Fact File”Ukraine”.You’ll also learnt your new vocabulary,which I hope you remember.How do you say these words in English:населення,етнічна група,валюта?
Учні ланцюжком відповідають на запитання вчителя.






                                                   Конспект№2
 Підтема:Столиця України-Київ.
       Мета: Повторити та активізувати ЛО теми. Практикувати учнів у вживанні  артиклів з географічними  та власними  іменами.Навчати діалогічного та монологічного мовлення за темою.Удосконалювати навички читання.Розширювати уявлення учнів про столицю України.Виховувати любов до Батьківщини.
      Тип уроку: формування комунікативної компетенції, систематизація вивчених  знань.
      Обладнання:підручник,карта та робочий зошит.
                                                      Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
      1.Привітання:
    T:Good morning,pupils. How are you today?
   Ps:Good morning,teacher.We’re fine thanks,and you?
   T:I’m fine, too.Thank you!It’s nice to see you!
   Ps:It’s nice to see you,too.     
2.Бесіда з черговими.
   - Who is on duty today?
   - Who is absent today?
    - What day is it today?
    - What date is it?
   -What is the weather like today?
3)Повідомлення теми та мети уроку.
   T:The topic of our lesson is the capital of Ukraine. We’II read and speak about Kyiv.
4)Уведення в іншомовну атмосферу
    Повторення вірша  “My Native Land”.Учні хором читають вірш.
5)Перевірка домашнього завдання.( Робочий зошит: ст.78,впр.1;ст.79,впр.4)
ІІ.Основна частина уроку.
1.Подання тексту для читання.
1)Етап підготовки до читання
Вчитель виписує на дошці невідомі слова,учні записують  їх у свої словники і промовляють за вчителем:
·        is  situated
·        on the banks
·        the Dnipro
·        the longest river
·        the oldest
·        large
·        political
·        industrial
·        scientific
·        cultural
·        center
·        the main street
·        Kyiv-Pechersk Lavra
·        The St.Sophia’s Cathederal
·        St.Andrew’s Church
·        The Golden Gate
·        Khreshchatyk Street
2)Eтап читання
    Учні ланцюжком читають текст.Учитель стежить за їхньою вимовою.
3)Етап перевірки розуміння змісту  тексту.
    Учні ланцюжком читають речення і вибирають правильний варіант відповіді з поданої вправи подано нище.
   
2.Фізична та мовленнєва розминка.
         Song”Head and shoulders”
3.Розвиток умінь мовлення та письма.
Підручник:впр.4,т..107
Учитель розділяє учнів на дві групи.Одна група складає розповідь про визначне місце Києва,яке б вони хотіли відвідати.Інша група складає розповідь про своє село. Учні виконують вправу опираючись на речення, які подані у даній вправі.Учитель контролює правильність граматичної будови речень.Після цього два-три учні читають свою розповідь.
 ІІІ. Заключна частина уроку.
1.Домашня робота. 
   Проектна робота:ст.107 Project I /Project II
2. Підведення підсумків.
 T:Today you’ve learnt a lot about Kyiv,the capital of our country.Let’s see what you remember at the end of the lesson.(The teacher asks the questions about Kyiv)
1)What is the capital of Ukraine?
2)What is the longest river in Ukraine?
3)What is the main street in Kyiv?
4)What places of interest do you know?
Учні ланцюжком відповідають на запитання вчителя.


Конспект №3
Тема: My Native Land Ukraine
Мета уроку:Повторити й активізувати ЛО теми.
                       Практикувати учнів у письмі.
                       Удосконалювати навички читання.
                       Розширювати уявлення учнів про Україну та Київ.
                       Розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію в учнів.
                       Виховувати в учнів любов до рідної землі.
Обладнання:підручник,карта України та визначні місця Києва.
                                                       Хід  уроку
І.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
 1)Привітання:
T: Good morning, pupils.
Ps: Good morning, teacher.
T: How are you today?
Ps: What date is it today?
P: Today is __________________
2)Повідомлення теми та мети уроку.
T: The topic of our lesson My Native Land Ukraine. We’ll read and speak about the capital of Ukraine-Kyiv and your native village.
3) Уведення в іншомовну атмосферу.
  1) T: What memories have you got about Ukraine?
(Кожен учень встає, говорить свою згадку,яка написана на пелюстці ромашки.
Читає, перекладає і йде до дошки та прикріплює до серединки,таким чином утворюється квітка синьо-жовтого кольору,яка символізує прапор України.
T:Pupils,let’s have a look at this blue and yellow flower. Does it symbolize the flag of Ukraine?
Ps:Yes,it does.
                           My native land, the land of wonders,
                           Of autumn rains and summer thunders.
                           The greenest hills and magic lakes.
                           The tender breeze,romantic dales.
4.Перевірка домашнього завдання.
T:What was your homework for today?
P:Our homework was to write out the proverbs about our native land.
(Учні по черзі читають і перекладають прислів’я, які вони виписали.)
ІІ Основна частина уроку.
1.Повторення та активізація раніше вивчених ЛО теми “Ukraine”і представлення теми уроку “My Native Land –Ukraine”.
T:The topic of our lesson is “My Native Land-Ukraine.”Open your books on page 102.Look at the Information File and answer my questions.
1.What is the name of our country?
2.What is the population of Ukraine?
3.What ethnic groups are there in Ukraine?
4.What currency is there in Ukraine?
5.What official language is there in Ukraine?
6.What is the capital of Ukraine?
7.Who can show me the capital of Ukraine-Kyiv on the map?
(Учні відповідають на запитання вчителя,дивлячись у підручник на інформаційний файл.)
2.Фізична та мовленнєва розминка.
T:Are you tired, pupils
P:Yes, we are.
T:Let’s have a little rest.
Учні разом з учителем роблять фізичну та мовленнєву розминку”Head and shoulders” під музику.
3.Вчитель підходить до теми” Київ”.
T: Every country has its own heart. I mean it’s our capital. What is the capital of our country?
Ps: Kyiv.
T: We’ll read the text about Kyiv and we’ll do an exercise after it. You have got this text on your desks. But first of all write down the unknown words.
4.Подання тексту до читання.
1)Етап підготовки до читання.
 T: But first of all write down the unknown words. Open your vocabulary,please.
Учитель виписує на дошці невідомі слова,учні записують їх у свої словники і промовляють ці слова за вчителем.
-is situated                                                          - Kyiv-Pecherska Lavra
-on the banks                                                     - St.Sophia’s Cathederal
-political
-industrial
-scientific
-cultural
2)Етап читання.
Учні читають текст по абзацах.Учитель стежить за їхньою вимовою.
T:Pupils, let’s read the text,please.
3)Етап перевірки розуміння тексту.
   а)Учні записують дату в зошиті і роблять вправу після тексту.Тоді кожен з учнів йде до дошки і записує по реченню,а інші учні пишуть у зошит.
T:Now open your copy-books,write down the date and do the exercise after this text.Complete the sentences,please.
    b)Учитель ознайомлює учнів з визначними місцями Києва.
T:Pupils,look at the board please.You can see some places of interest in Kyiv.
(Учитель показує на визначне місце,промовляє його,а учні уважно дивляться і повторюють.)
5.Практикування в аудіюванні.
Етап підготовки слухання.
T:Open your books on page 107.Pupils ,let’s listen some interesting information about Ukraine.
1)Do you know that the centre of Europe is in Ukraine  near a small town of Rahiv?
2) Do you know that the Ukrainian language is the second most melodious in the world,after Italian?
3) Do you know that there are the monuments to a famous Ukrainian poet,Taras Shevchenko, in 1200 places around the world?
4) Do you know that the 1st ABC book was made by Ivan Fedorov in Lviv in 1574?
Учні дають відповідь і підтверджують її реченням з підручника.
6.Проект.
T:Pupils let’s see your common work and you’ll present your projects about your native land and your village.
(Учні виходять на середину класу і презентують своє проекти ,після презентації вішають на дошку)


T:Thank you,pupils.Your projects are very beautiful.Sit down,please.
III.Заключна частина уроку.
1.Оцінювання учнів.
T:You’re very hard- working today you all have got excellent marks.
2.Домашнє завдання.
T:Open your diary and write down your homework.
   For the next lesson retell the text ”Kyiv “.
3. Підведення підсумків.
T:Today you’ve learnt a lot of information about Kyiv,the capital of Ukraine.Let’s see what you remember at the end of the lesson.
Учні піднімають руки і відповідають на запитання вчителя.
T:1.What is the capital of Ukraine?
  2.What is the longest river in Ukraine?
  3.What is the main street in Kyiv?
  4.What places of interest in Kyiv do you know?
T:Pupils,I think this lesson was interesting for you today.Thank you.
  Stand up, please
  Good- bye,pupils.
Ps: Good –bye, teacher.




Комментариев нет:

Отправить комментарий